Träningstider VT 2018 - Hammarby IF BTF - Bordtennis - IdrottOnline Klubb
Hoppa till sidans innehåll

Träningstider VT 2018


Hall   Start Slut Grupp Tränare
Enskedehallen Måndag 16:00 17:30 UTV Anders
Enskedehallen Måndag 17:30 19:00 Tjejgrupp Anders
Enskedehallen Måndag 19:00 20:30 Grön  Anders
Enskedehallen Måndag 20:30 22:00 S3 Anders
           
Farstahallen Måndag 17:30 19:00 Ungdom Farsta Benny
Farstahallen Måndag 19:00 21::00 NT Benny
Farstahallen Måndag 20:30 22:00 S1 Benny
           
           
Kärrtorp Måndag 16:45 18:00 Ung Y Kärrtorp
Isak Levin
Kärrtorp Måndag 18:00 19:30 Pingisskola Kärrtorp
Isak Levin
           
Enskedehallen Tisdag 16:00 17:30 Gul Anders
Enskedehallen Tisdag 17:30 19:00 Röd Anders
Enskedehallen Tisdag 19:00 20:30 NT Anders
Enskedehallen Tisdag 20:30 22:00 S2 Anders
           
Farstahallen Tisdag 16:00 17:30 Pingisskola Farsta Michael
Farstahallen Tisdag 17:30 19:00 Pingisskola Farsta Michael
Farstahallen Tisdag 19:00 22:00 Seriespel  
           
Kärrtorp Tisdag 16:30 18:00   Benny
Kärrtorp Tisdag 18:00 19:30 RT Benny
           
Enskedehallen Onsdag 16:00 17:30 Pingisskola Enskede Anders
Enskedehallen Onsdag 17:30 19:00 Blå Anders
Enskedehallen Onsdag 19:00 20:30 Vit Anders
Enskedehallen Onsdag 20:30 22:00 S3 Anders
           
Kärrtorp Onsdag 16:30 18:00 Pingisskola Kärrtorp Asker 
Kärrtorp Onsdag 18:00 19:30 Ung Y Kärrtorp  Asker
           
Farstahallen Onsdag 17:00 18:30 Vakant  
Farstahallen Onsdag 18:30 21:00 Seriespel  
           
Liljeholmshallen Onsdag 16:00 17:30 Ungdom Liljeholmen Benny
Liljeholmshallen Onsdag 16:00 17:30 Pingisskola Liljeholmen Max Nordin
Liljeholmshallen Onsdag 17:30 19:00 NT Benny
Liljeholmshallen          
Liljeholmshallen Onsdag 17:30 19:00 RT Benny
Liljeholmshallen Onsdag 19:00 20:00 NT (om plats) Benny
Liljeholmshallen Onsdag 19:00 22:00 S1 Benny
           
Enskedehallen Torsdag 16:00 18:00 UTV Benny
Enskedehallen Torsdag 18:00 20:00 NT  Benny
Enskedehallen Torsdag 20:00 22:00 S2 Benny
           
Farstahallen Torsdag 17:30 19:00 Ungdom Farsta Michael 
Farstahallen Torsdag 19:00 20:30 S3/S4 Farsta Michael 
           
Kärrtorp Torsdag 16:45 18:00 Pingisskola Kärrtorp Anders 
Kärrtorp Torsdag 18:00 19:30 RT Anders 
           
Enskedehallen Fredag 16:00 17:30 Grön Tom
Enskedehallen Fredag 17:30 19:00 Gul Tom
Enskedehallen Fredag 19:00 21:30 Seriespel  
           
Liljeholmshallen Fredag 16:00 17:30 Ungdom Liljeholmen Benny 
Liljeholmshallen Fredag 16:00 17:30 Pingisskola Liljeholmen Benny 
Liljeholmshallen Fredag 17:30 19:00 Öppen seniorträning Benny 
Liljeholmshallen Fredag 19:00 22:00 Seriespel  
           
Kärrtorp Fredag 16:30 19:00 Öppen ungdomsträning  
           
Enskedehallen Lördag 09:30 11:00 Röd Selma o Molly Inde/ Max Nordin
Enskedehallen Lördag 11:00 12:30 Pingisskola Enskede Selma o Molly Inde/ Max Nordin
Enskedehallen Lördag 12:30 14:00 S4 Linus
Enskedehallen Lördag 14:00 15:30 Blå Linus
Enskedehallen Lördag 15:30 17:00 Pingisskola Enskede Linus
Enskedehallen  Lördag  17:00 18:30 Pingisskola Enskede  Linus
           
Enskedehallen Söndag 09:00 11.00 Öppen Träning  
Enskedehallen Söndag 11:00 12:30 Vit Anders
Enskedehallen Söndag 12:30 14.00 UTV Anders
Enskedehallen Söndag 14:00 15:30 RT Anders
Enskedehallen Söndag 15:30 19:00 Seriespel  
           
Kärrtorp Söndag 13:00 16:00 S1 Ej tränarlett
Kärrtorp Söndag 16:00 19:00 Seriespel  
Uppdaterad: 22 FEB 2018 12:40
Skribent: M Andersson
Epost: Adressen Gömd

 

foljosspafacebook200x62

 

Postadress:
Hammarby IF BTF - Bordtennis
C/o Kjellander, Sickla kanalgata 34
12067 Stockholm

Besöksadress:
Enskedehallen, Simlångsvägen 20
12039 Årsta

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info